شكار هیولای دریایی در نیوجرسی

شكار هیولای دریایی در نیوجرسی

 یك ماهیگیر آمریكایی در رودخانه ای در ایالت نیوجرسی یك هیولای دریایی واقعی را صید كرد كه به موجودات فضایی شباهت داشته و دارای ردیفی از دندان های برنده است.

 به نقل از جنتساید، دوگ كاتلر ماهیگیر آمریكایی در رودخانه راریتان ریور در نیوجرسی نوعی هیولای دریایی را به كمك تیر و كمان صید كرد. ظاهر آن شبیه یك زالوی غول پیكر با دندان هایی مانند موجودات فضایی است. این جانور به ویژه به دلیل اینكه در آب های شیرین زندگی می كند هراس آور است.

این هیولای ترسناك در واقع چه جانوری است. به گفته 'اوتدور مگزین' ، به احتمال زیاد این موجود یك ' Lamprey' دریایی نوعی پارازیت (انگل) است كه در مناطق ساحلی اقیانوس اطلس زندگی می كند. لامپری از دندان های وحشتناكش برای حمله به ماهی یا شناگران از همه جا بی خبر استفاده می كند.

این جانور پس از كندن گوشت قربانی نوعی مایع هضم كننده را به داخل بدن آن تزریق كرده كه موجب فلج و سپس مرگ می شود.

ازهر هفت موجودی كه مورد حمله این جانور قرار می گیرند تنها یكی موفق می شود جان سالم بدر برد.

ظاهرا شمار این پارازیت های مرگبار در آب های شیرین از جمله دریاچه های بزرگ آمریكای شمالی و رودخانه ها به طور روزافزون افزایش می یابد.

با این حال، دانشمندان كاملا اطمینان ندارند موجودی كه دوگ كاتلر صید كرده یك ' Lamprey' دریایی باشد. مترجم : بهرام افتخاری
Tags: , ,

About author

Curabitur at est vel odio aliquam fermentum in vel tortor. Aliquam eget laoreet metus. Quisque auctor dolor fermentum nisi imperdiet vel placerat purus convallis.

0 نظرات

Leave a Reply

نظرات و پیشنهادات شما در مورد این مطلب و خبر