مشاهده مجدد شی نورانی در آسمان ایران

اواخر شب گذشته و اوایل بامداد، شی نورانی در آسمان رضوانشهر مشاهده شده که این شی با نوری نقطه‌ای و قرمز رنگ روئیت شده و با سرعت بسیار بالا در آسمان حرکت می‌کرد.


شاهدان عینی افزودند این شی به صورت نوری نقطه‌ای و قرمز رنگ در آسمان با سرعت بسیار بالایی حرکت از شرق به غرب حرکت می‌کرد و در گاهی در نقاطی متمرکز می‌شد. پس از لحظاتی شی در آسمان ناپدید شد اما پس از جست‌وجو، تنها با گذشت چند دقیقه کوتاه، شی در جهتی خلاف جهت قبلی و درست در مسیر شمال به جنوب مشاهده شد و این بار پشت سر ما قرار گرفت.

افرادی که شاهد این پدیده بودند گفته اند سرعت این حرکت بسیار بالا و فاصله آن از زمین بسیار زیاد بود

هر چند مدت یک‌بار منابع محلی از حضور اشیای نورانی در آسمان کویر خبر می‌دهند که این موضوع پیش از این در بیابان‌های طبس چندین‌بار مشاهده شده بودضمنا ناگفته نماند در هفته های گذشته در استان مازنداران در شهرهای آمل و سوادکوه قائمشهر و چندین شهر این استان چنین اشیاهء نورانی دیده شده است حتی در بعضی از شهرها گفته شده حضور چندین بشقاب پرنده را مردم در طول روز در پایین ترین سطح از زمین مشاهده کردند
Tags: , ,

About author

Curabitur at est vel odio aliquam fermentum in vel tortor. Aliquam eget laoreet metus. Quisque auctor dolor fermentum nisi imperdiet vel placerat purus convallis.

0 نظرات

Leave a Reply

نظرات و پیشنهادات شما در مورد این مطلب و خبر