زلزله پایتخت ایران تهران را لرزاند: اعلام آماده باش در تهران

زلزله 2.2 ریشتری تهران را لرزاند بنا به خبری که به ما رسیده پس از زلزله ای که هفته ای قبل در قسمتهایی از تهران رخ داده بود روز سه شنبه ساعت 15:45 دقیقه زلزله ای به بزرگی 2.2 ریشتر تهران را بار دیگر تکانی دیگر دادبه گزارش مرکز زلزله نگاری دانشگاه ژئو فیزیک تهران کانون این زلزله تجریش بوده است مرتضی اکبری در این باره گفته است : یک آماده باش نسبی به همه دستگاه ها داده ایم و به استانداری تهران هشدار داده ایم که گوش به زنگ باشد مدتی است که زلزله های بسیاری در گوشه کنار ایران رخ میدهد حدودا دو روز پیش هم زلزله 4.4 ریشتری در محدوده گیلان رخ داده است و زلزله دیگری هم در هرمزگان با شدت 4.3 ریشتر در سه شنبه شب ثبت شده است

Tags: , ,

About author

Curabitur at est vel odio aliquam fermentum in vel tortor. Aliquam eget laoreet metus. Quisque auctor dolor fermentum nisi imperdiet vel placerat purus convallis.

2 نظرات

  1. باسلام
    چقدر نزدیک شدیم به زلزله با تلفات میلیونی خدا به خیر کند

  2. با زبان بی زبانی و با ایما و اشاره و از راههای بسیار و از نزدیک به یک سال و نیم پیش به این سو از سوی آگاهان و دانایان این سرزمین اشارتی به خطرزلزله ای مهیب در تهران شده و هنوز . . مردم نه خوابشان با اندکی کابوس و نه بیداری شان با لحظه ای فکر خطر می آشوبد . . . . مسئولین همچنان در فکر جیب گشاد و شکم پاره سیری ناپذیر خودشانند . .
    انگار در تقدیر ایرانی، تکرار چند صد ساله معول ها سرنوشتی محتوم شده است.

Leave a Reply

نظرات و پیشنهادات شما در مورد این مطلب و خبر